گل و سایر لوازم جانبی باغبانی

جعبه گل یکی از محبوب ترین تزیینات باغبانی است. بیشتر صاحبان خانه از مناطق شهری برای استفاده از منحصر به فرد و سبک آن از آن استفاده می کنند. با نبود یا نبود حیاط خانه برای آپارتمان ها و واحدهای آپارتمان ، مردم از مناطق شهری سعی می کنند روش باغبانی خود را با اجازه دادن به ایده جعبه گل اصلاح کنند. بسیاری مشاهده کردند که باغبانی کانتینر مانند باغ معمولی می تواند از همان استفاده استفاده کند. در واقع مزایا و معایبی وجود دارد اما مسئله این است که هر دو کاربرد یکسانی دارند.

آیا تا به حال به جعبه های خیره کننده پنجره گل همسایه خود حسادت کرده اید ، اما می دانید که هیچ تصوری از اینکه با باغ خود چه کاری انجام دهید ندارید؟ همانطور که در بالا ذکر شد ، جعبه گل یکی از معاملات عالی برای افزودن کراسولا  طبیعت به فضای زندگی شما است. بهترین چیز در مورد این باغ جعبه ظرف قابل حمل بودن است. ما قطعاً این گزینه را داریم که فقط آنها را در فضای باز یا داخل منزل قرار دهیم. با خلاقیت ، می توانیم از ظرف گیاه جعبه به عنوان جعبه پنجره گل به تاقچه های پنجره خود استفاده کنیم.

جعبه های گل پنجره از مواد مختلفی از جمله آلومینیوم ، فلز ، چوب ، وینیل ، فایبرگلاس و PVC ساخته شده اند. ایده خوبی است که مدل هایی را انتخاب کنید که در برابر پوسیدگی ، آب و هوا و حشرات مقاوم باشند. عملی خواهد بود اگر بهترین جعبه باغ را برای خانه خود انتخاب کنیم که هر از گاهی آنها را تغییر ندهیم و از تعمیر و نگهداری برای ما دردسر ایجاد نکنیم.

با جعبه پنجره های سفارشی ، کاشت گل کمی دشوار است زیرا ما باید گیاهان گلدار را انتخاب کنیم که با جعبه پنجره ما کار کند. مخلوطی از شکوفه های شکوفا و شکوفا که به طور قائم دنباله و رشد می کند ، شروع خوبی است. اگر نمی خواهید هر فصلی را تغییر دهید ، انتخاب گیاهان دائمی نیز انتخاب مناسبی خواهد بود. انواع مختلفی مانند پیچک انگلیسی ، گل رز مینیاتوری ، پیچک زمینی و سایر گیاهان غیر فصلی از این چند نمونه هستند. انتخاب گیاهان ما کلید جعبه پنجره چشم نواز است.